Реставрация ротора насоса или водонапорной станции

 

Реставрация поврежденного вала ротора

На жаль, все складніше купити новий ротор насоса БЦН (ХЕЛЗ), Sprut, Kenle, Wilo, Karcher або інший. Але це не біда, якщо у вас є наша майстерня. Якщо вал вашого ротора пошкоджений корозією та ущільнення не тримає тиску, потрібно терміново щось робити.

Ми замінимо пошкоджену ділянку вала на нову стальну, нержавіючу або латунну.
Восстановления вала ротора водяного насоса


Для реставрації вашого ротора необхідно надіслати його нам у майстерню, для цього напишіть або зателефонуйте за
контактами.
Просимо звернути увагу на таке: ми змінюємо вал на основі наявної геометрії вашого оригінального валу. Якщо ваш вал пошкоджений настільки, що його геометрія вже не проглядається, ми робимо на основі нашого досвіду та статистики ремонту подібних роторів. Якщо у вас відламана секція валу, або є гайка або крильчатка, на підставі яких можна відновити колишні параметри валу, вкладайте їх у посилку. Також ви можете надати нам креслення.
В кресленні вкажіть повну загальну довжину вала, діаметр місця підшипника, діаметр місця сальника, діаметр різьби (якщо вона була), наявність прорізу стопорного кільця (якщо воно було)

Срок выполнения работы 1-4 недели, зависит от настройки оборудования

Тут можна переглянути приклади виконаних робіт по ремонту роторів

Якщо ви займаєтеся ремонтом насосів, пропонуємо вам організувати збір роторів у ваших клієнтів і присилати нам в кількості від 5 штук і більше. 
В такому випадку для вас буде спеціальна знижка

Тут вказана адреса для відправки в ремонт